Firma Mortar jest firmą zajmującą się budową stacji paliw oraz obiektów przemysłowych.
Nasi partnerzy biznesowi są zawsze zadowoleni z naszej współpracy. Prosimy zapoznać się ze stroną, aby dowiedzieć się więcej o nas.


Mortar Sp. z o.o.
Al. Piłsudskiego 72D
10-450 Olsztyn
NIP: 739-32-15-131

Trochę historii

Przedsiębiorstwo Budowlane "MORTAR" spółka z o. o. wpisane zostało przez Sąd Rejonowy w Olsztynie do Rejestru Przedsiębiorców pod numerem KRS 114 dnia 22.01.2001 r. Spółka cywilna pod nazwą Przedsiębiorstwo Inwestycyjno Budowlane "MORTAR" powstała dnia 10 lipca 1991r. Prowadziła ona roboty budowlane na terenie całego województwa. W 1992 r. na bazie Olsztyńskiego Przedsiębiorstwa Budownictwa Przemysłowego zawiązał się holding spółek p. n. "PRZEMYSŁÓWKA". Ponieważ OPBP było macierzystą firmą udziałowców spółki, zostali oni zaproszeni do wzięcia udziału w tym przekształceniu. Dlatego też PIB "MORTAR" przekształcił się w 1992r. w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością i wszedł w skład holdingu. Firma rozwijała się dalej, uczestnicząc w coraz poważniejszych procesach inwestycyjnych, nawiązując owocną współpracę z wieloma inwestorami, zdobywając ich zaufanie i dobrą opinię na rynku budowlanym.

Od 1996 r. Spółka zaczęła działać samodzielnie.

W 1998 roku firma przeniosła się do swojej nowej siedziby w Olsztynie przy ul. Piłsudskiego 72 D, gdzie znajduje się własny biurowiec o pow. 400 m2 oraz hale o pow. 900 m2 i 1200 m2. W styczniu 2001 r. na bazie firmy "matki" powstało Przedsiębiorstwo Budowlane "MORTAR" Sp. z o.o., które przejmując dziedzictwo starej firmy zajmuje się tylko wykonawstwem budowlanym. Wieloletnia współpraca z dotychczasowymi Inwestorami oraz posiadane pisma rekomendacyjne są potwierdzeniem ich dobrej opinii o naszych usługach. Podczas procesu inwestycyjnego staramy się wykazywać dużą elastycznością, wychodzimy naprzeciw wymaganiom Inwestora, utrzymujemy wysoką jakość i estetykę wykonania oraz dotrzymujemy terminów umownych. O naszej fachowości może świadczyć szeroki zakres wykonanych zadań; od stacji paliw STATOIL , BP, SHELL i ARAL po Bank PKO BP i restauracje BURGER KING. Krąg naszych zainteresowań nie zawęża się tylko do działalności budowlanej.

STRONA GŁÓWNA | O FIRMIE | ZADANIA | KONTAKT | MORTAR I... Copyright © 2007 WebTom

Valid HTML 4.01 Transitional